... czyli informacyjny blog Kuriana na temat koszykarskich wydarzeń na Śląsku i Zagłębiu.
Blog > Komentarze do wpisu
JAS-FBG Sosnowiec w ekstraklasie kobiet

Tauron Basket Liga KobietW środę odbył się drugi pojedynek półfinałowy w 1 lidze kobiet. Koszykarki JAS-FBG Sosnowiec po raz drugi pokonały rywalki z Krakowa i tym samym wywalczyły awans do kobiecej ekstraklasy. Drugim finalistą, i jednocześnie drugą awansującą do ekstraklasy drużyną zostało JTC MUKS Poznań. Obie drużyny przed rozgrywkami w ekstraklasie zmierzą się jeszcze w finałowym dwumeczu (11 i 18 kwietnia), którego stawką będzie mistrzostwo I Ligi Kobiet.